Vítám vás na svých stránkách. Jsem vystudovaný umělecký kovář a prací s kovem se už nějaký ten čas živím. Zabývám se především výrobou nástrojů. Mou specialitou jsou ručně kované sekery, nože a nástroje pro tesaře, truhláře. Ale mám za sebou i řadu realizací – koruna na studnu v Josefově (práce v rámci studií na škole), šavle vz. 1837 s damascenskou čepelí (dar do Itálie), insignie pro VŠ mie  (návrh Lucie Filimonova) a řadu dalších zábradlí, plotů – jak vnitřních tak do exteriéru.

Co ode mě můžete čekat, pokud mi svěříte zakázku? Především bezchybnou řemeslnou kvalitu a žádné kompromisy. Ke kovářskému řemeslu přistupuji s úctou, kterou si zaslouží a nejsem velkým příznivcem zkratek. Věřím, že práce se má dělat pořádně.

Sám se snažím neustále prohlubovat své znalosti – inspiruji se ze starých dobových výrobků, výrobních postupů a takto čerpám ze znalostí a dovedností starých mistrů. I již téměř zapomenuté techniky, které se snažím dále rozvíjet. Tam, kde se mistry nedaří najít, hledám ještě dál v historii a studuji archeologické nálezy, ze kterých se často dají odvodit zajímavé kovářské techniky. Vše co se naučím, využívám jak ve své volné tvorbě, tak u práce na zakázku. Věřím, že dělat poctivé řemeslo má hluboký smysl.